مشاوره و سفارش

انواع آینه دکوراتیو

• دیوار پوش آینه

• آینه دکوراتیو گرد

• آینه های پازل مانند

• آینه با طرح های گوناگون

• آینه دکوراتیو کاشی

۰۰۵۰

انواع درب های چوبی

قیمت درب داخلی ساختمان بر مبنای میزان کیفیت نوع رویه درب داخلی و کیفیت متریال و کیفیت رنگ کاری درب داخلی ساختمانی مورد استفاده در استراکچر درب داخلی مورد ارزیابی و قیمت گذاری قرار می گیرد. قیمت درب داخلی HDF نیز از این قانون مستثنی نمی باشد. رویه های درب HDF از کشور های مختلف ترکیه و چین خریداری می شود. قیمت درب داخلی ساختمانی HDF بر مبنای نوع رویه قیمت گذاری می شود. 

شیشه های تاشو با پروفیل

شیشه بالکن پرتو نما یا شیشه بالکنی ریلی تاشو بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده و از پر مصرف ترین محصولات شرکت صنایع آلومینیوم پرتو نما می باشد. بالکن شیشه ای ریلی متشکل از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و همچنین دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می گیرد. پانل های شیشه ای به ضخامت ۸ میلی متر داخل پروفیل شیشه گیر مونتاژ و سپس به وسیله چرخ ها داخل پروفیل های افقی قرار می گیرد. 

یراق ترک

یراق آلات واژه‌ای کلی برای تمامی ابزارها و تزئینات جانبی به کار رفته در وسایل اطراف ما می‌باشد. از یراق آلات برای ساخت مبل، تولید کابینت، سازه‌های مختلف موجود در منازل، سرویس‌های بهداشتی، درب و پنجره های دوجداره و تک جداره، ابزارهای فنی، تجهیزات مهندسی و همه موارد مشابه استفاده می‌شود.
۷۰۰-یرلق

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آینه دکوراتیو-سفارشیموجودتماس بگیرید
شیشه سکوریت-سفارشیموجودتماس بگیرید
شیشه لاکوبل
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه فنی مهندسی دکورسازان با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه طراحی داخلی و فروش و صادرات انواع آینه دکوراتیو و شیشه های سکوریت و لاکوبل و شیشه های تاشو آغاز کرده است . خدمات به مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خدمات و خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه فنی مهندسی دکورسازان

یاسمین جمادی

Call Now Buttonتماس بگیرید